DSCF8916 ko2.jpg

KORONACHALLENGE

Koronachallenge je výzva pro každého, kdo se nechce nudit, či utápět v žalu během pandemie koronaviru. Pojďte si užít tu nejlepší jízdu v téhle galaxii!

Hra se hraje od pondělí 8.2.2021 do neděle 18.4.2021. To znamená 10 týdnů super výzev a úkolů.

BODY ZAPISUJ ZDE

Koronachallenge PRAVIDLA

VÝZVY KORONACHALLENGE TÝDEN 12.4.-18.4.2021

PONDĚLNÍ VÝZVA ZA 2 BODY

Vedoucí: Inspiruj se předchozími týdny a vymysli si sám svůj cvičební plán na tento týden :-)
Skauti: Inspiruj se předchozími týdny a vymysli si sám svůj cvičební plán na tento týden :-)
Skautky: Inspiruj se předchozími týdny a vymysli si sám svůj cvičební plán na tento týden :-)
Vlčata: Inspiruj se předchozími týdny a vymysli si sám svůj cvičební plán na tento týden :-)
Světlušky: Inspiruj se předchozími týdny a vymysli si sám svůj cvičební plán na tento týden :-)
Benjamínci: Inspiruj se předchozími týdny a vymysli si sám svůj cvičební plán na tento týden :-)

ÚTERNÍ VÝZVA ZA 2 BODY

Vedoucí: Podívej se na pořad "Skautská pošta" díl o Antonínu Benjamínu Svojsíkovi, řekni o něm 8 informací.
Skauti: Podívej se na pořad "Skautská pošta" díl o Antonínu Benjamínu Svojsíkovi, řekni o něm 8 informací.
Skautky: Podívej se na pořad "Skautská pošta" díl o Antonínu Benjamínu Svojsíkovi, řekni o něm 8 informací.
Vlčata: Podívej se na pořad "Skautská pošta" díl o Antonínu Benjamínu Svojsíkovi, řekni o něm 5 informací.
Světlušky: Podívej se na pořad "Skautská pošta" díl o Antonínu Benjamínu Svojsíkovi, řekni o něm 5 informací.
Benjamínci: Podívej se na pořad "Skautská pošta" díl o Antonínu Benjamínu Svojsíkovi, řekni o něm 3 informace.

STŘEDEČNÍ VÝZVA ZA 2 BODY

Vedoucí: Vybarvi mandalu.
Skauti: Vybarvi mandalu.
Skautky: Vybarvi mandalu.
Vlčata: Vyplň tajenku.
Světlušky: Vyplň tajenku.
Benjamínci: Vybarvi obrázek podle čísel.

ČTVRTEČNÍ VÝZVA ZA 2 BODY

Vedoucí: Zeptej se doma, s čím máš pomoci.
Skauti: Zeptej se doma rodičů, s čím máš pomoci.
Skautky: Zeptej se doma rodičů, s čím máš pomoci.
Vlčata: Zeptej se doma rodičů, s čím máš pomoci.
Světlušky: Zeptej se doma rodičů, s čím máš pomoci.
Benjamínci: Zeptej se doma rodičů, s čím máš pomoci.

PÁTEČNÍ VÝZVA ZA 2 BODY

Vedoucí: Najdi venku nějakého hmyzího kamaráda a zjisti, jak se jmenuje. Můžeš ho pozorovat i lupou. Pozor, najdi takového "hmyzáčka", kterého neznáš a musíš jeho jméno zistit.
Skauti: Najdi venku nějakého hmyzího kamaráda a zjisti, jak se jmenuje. Můžeš ho pozorovat i lupou.
Skautky: Najdi venku nějakého hmyzího kamaráda a zjisti, jak se jmenuje. Můžeš ho pozorovat i lupou.
Vlčata: Najdi venku nějakého hmyzího kamaráda a zjisti, jak se jmenuje. Můžeš ho pozorovat i lupou.
Světlušky: Najdi venku nějakého hmyzího kamaráda a zjisti, jak se jmenuje. Můžeš ho pozorovat i lupou.
Benjamínci: Najdi venku nějakého hmyzího kamaráda a zjisti, jak se jmenuje. Můžeš ho pozorovat i lupou.

EXTRA VÝZVA NA SOBOTU A NEDĚLI VÝZVA ZA 10 BODŮ

Vedoucí: Najdi 2 schránky ve hře Geocaching. Všechny potřebné informace najdeš v odkazu.
Skauti: Najdi 2 schránky ve hře Geocaching. Všechny potřebné informace najdeš v odkazu.
Skautky: Najdi 2 schránky ve hře Geocaching. Všechny potřebné informace najdeš v odkazu.
Vlčata: Najdi 1 schránku ve hře Geocaching. Všechny potřebné informace najdeš v odkazu.
Světlušky: Najdi 1 schránku ve hře Geocaching. Všechny potřebné informace najdeš v odkazu.
Benjamínci: Najdi 1 schránku ve hře Geocaching. Všechny potřebné informace najdeš v odkazu.

Archiv výzev

Tyto výzvy již není možné plnit za body, ale můžete se na výzvy podívat a plnit si je pro sebe.